Autor: spo
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Baník 5:0. Kanonáda na úvod nadstavby, zářili Schranz a Chytil
SESTŘIH: Arsenal - Bournemouth 3:0. Povinnost splněna, rozhodl Saka z penalty
VŠECHNA VIDEA ZDE

O tom, zda Viktoria Plzeň získá titul, se rozhodne teprve v sobotu. Jedno prvenství už má ale jisté s předstihem. O její fotbal byl ze strany televizí v letošním ročníku Gambrinus největší zájem, zápasy jiného klubu se nevysílaly častěji. Plzeň dosud sehrála před televizními kamerami 28 utkání, poslední ji čeká v Hradci Králové. V závěsu je Sparta.

První dvě příčky jsou logické. Plzeň a Sparta táhnou diváky k televizním obrazovkám nejvíc. Zvláště, když právě tyto kluby bojují o mistrovský titul. A každým kolem bitva graduje.

Viktoria se neobjevila v televizním přímém přenosu České televize (ČT sport) nebo Novy (Fanda) pouze jednou – v 8. kole.

Mírným překvapením je Slavia, jejíž hra a výsledky za vlády Petra Rady byly žalostné. Zvedla se až s návratem Michala Petrouše k prvnímu týmu. Zápasy „sešívaných“ vysílaly televize celkem jednadvacetkrát.

Spodek dokonale kopíruje ligovou tabulku, v letošní sezoně Gambrinus ligy byl nejméněkrát zařazen do televize Hradec Králové. Pouze šestkrát.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.