MSFL -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Otrokovice - 26. dubna 2024   16:30

Ukončeno
Uničov
Uničov
28' Ambrozek  • 30' Vybíral  • 39' Komenda  • 51' Hausknecht  • 90' Krakovčík(vl.)
5:0
(3:0)
Otrokovice
Otrokovice
Uničov
Sestavy:
Kvapil – Diblík, Saňák, Svoboda, Hausknecht, Ambrozek, Vichta, Komenda (K), Vybíral, Červeň, Koutný
Sestavy:
Kalina – Krakovčík (K), Slovák, Galus, Jovanovič, Weber, Kam, Pernatskyi, Pecuch, Dano, Kuběna
Náhradníci:
Gröger – Vychodil, Dostál, Al Taei, Sekulič, De Souza
Přenos se aktualizuje automaticky

90'
Konec zápasu.
Uničov poprvé na jaře zapsal dvě výhry v řadě. Po Karviné B porazil i další tým z čela tabulky Zlínsko. Sérii domácích zápasů zakončí ve středu 1. května od 17 hodin proti Blansku.
90'
Uničov právě vstřelil branku!
Míč po rohovém kopu skončil k překvapení všech v bráně. Několik odrazů vyústilo ve vlastní gól MARTINA KRAKOVČÍKA.
88'
Střídání v týmu SK Uničov:
ze hřiště odchází Vybíral, přichází Vorlický,
ze hřiště odchází Saňák, přichází Třeštík,
ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Kovář.
87'
Zahrozit dokázali až z následného rohu. Proti hlavičce k tyči dokázal Kvapil zasáhnout.
87'
Hosté získali volný přímý kop.
85'
Střídání v týmu FC Zlínsko:
ze hřiště odchází Jovanovič, přichází Al Hasan.
81'
Centr do vápna hosté odvrátili a hnali se před. Akce skončila útočným faulem.
78'
Uničov poslal přímý kop do břevna.
78'
ze hřiště odchází Svoboda, přichází Sklenář.
75'
ze hřiště odchází Weber, přichází De Souza.
75'
ze hřiště odchází Vichta, přichází Suchánek.
69'
Ambrozek z první pálil nad bránu.
68'
Nepřesná kombinace připravila hosty o zakončení. Pokus o střelu z dálky zablokoval první hráč.
64'
Uničov potvrzuje, že na Zlínsko umí. Dnes si jde pro 13. výhru ve vzájemných zápasech v MSFL.
62'
Střelu Kama z úhlu vyrazil Kvapil na roh.
59'
Žlutá karta pro tým SK Uničov (Diblík).
57'
Dnešní utkání sleduje 212 diváků.
56'
Nákop Zlínska sice našel hráče, ale byl odpískán ofsajd.
56'
Po dlouhém autu se domácí k zakončení nedostali. Je pískán faul.
51'
MAREK HAUSKNECHT prokázal důraz v souboji, dostal se míčem do vápna a přesnou střelou k tyči zvýšil už na 4:0.
46'
ze hřiště odchází Kuběna, přichází Vychodil,
ze hřiště odchází Dano, přichází Dostál.
46'
ze hřiště odchází Slovák, přichází Sekulič.
46'
Začal druhý poločas.
45+1'
První poločas skončil.
45'
Hosté zakončili rohový kop nad bránu.
45'
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
44'
Hausknecht si naběhl na centr na zadní tyč. Hlavou zakončil do boční sítě.
42'
Žlutá karta pro tým FC Zlínsko (Dano).
39'
Vichta vyhrál důležitý souboj, poslal míč před bránu, kde si našel místo TOMÁŠ KOMENDA a pohotovým zakončením zvýšil na 3:0.
37'
Pokus hostů o útok zblokovali domácí na roh.
30'
Kvapil vyboxoval rohový kop, Uničov se hnal na bránu. Vichta přihrál před bránu, kde přesně zakončil MARTIN VYBÍRAL.
28'
Skvěle sehraný brejk zakončil přesnou střelou k pravé tyči JAN AMBROZEK.
25'
Žlutá karta pro tým FC Zlínsko (Rojka (trenér)).
24'
Uničov rozehrál volný přímý kop na bránu, Kalina byl připraven.
22'
Žlutá karta pro tým FC Zlínsko (Slovák).
19'
Tenhle roh se domácím nepovedl a vše zakončili útočným faulem.
16'
Přízemní centr odvrátili hosté za cenu rohového kopu.
15'
Dlouhý aut Uničova se dostal až do vápna, kde domácí zakončili do bránícího hráče.
9'
Centr z volného přímého kopu proletěl až za bránu Kaliny. Marně se snažil na míč doskočit domácí hráč.
8'
Pechuch si zasekl míč ve vápně a vystřelil. Jeho slabá střela po zemi nebyla pro Kvapila problém.
3'
Na druhé straně zakončil také nepřesně Vybíral.
2'
Jovanovič se sám divil, jak mohl neproměnit jasnou šanci. Nikým nehlídám dostal míč ve vápně a svou střelu poslal nad bránu.
1'
Výkop měli hosté hrající zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
-1'
Hráči nastupují na trávník. Uničov v modré, Zlínsko v červeno – bílé.
Vzájemná bilance je jasně lepší pro Uničov, který si připsal 12 výher, 2 remízy a jen jednou odešel poražen. Bude klíčem pro body Zlínska brankář Kalina hostující v týmu z Uničova?
Uničov protrhl sérii dvou porážek a minulé kolo zdolal Karvinou B 2:1. Se 41 bodem se drží na 5. místě.
Zlínsko bodovalo 4x v řadě, z toho poslední 3 zápasy vyhrálo a atakuje čelo tabulky. Se 46 body si již teď vytvořilo svoje sezónní maximum od postupu do MSFL a ztrácí 3 body na vedoucí Ostravu B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.